TRASMETIMI LIVE

Loading…

AKTUALITET

Më Shumë

  Haradinaj: Para pushimeve verore do të konfirmohet liberalizmi i vizave

  Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se në mbledhjen e ardhshme të Qeverisë së Kosovës, do të propozohet planin veprues për t’i adresuar...

  ISLAME

  “Tradita” po vazhdon. Duaja e Hatmes (Foto),(Video)

  "Tradita" po vazhdon vit pas viti e hoxhë pas hoxhe, xhamia Mehmed KukliBeu në Bresanë gjithmonë është njohur si një vatër e mësim-leximit të...

  MË TË LEXUARAT E JAVËS

  “Tradita” po vazhdon. Duaja e Hatmes (Foto),(Video)

  "Tradita" po vazhdon vit pas viti e hoxhë pas hoxhe, xhamia Mehmed KukliBeu në Bresanë gjithmonë është njohur si një vatër e mësim-leximit të...

  Zhgjidhet kryetari i rinisë demokratike në fshatin Bresanë. (Foto)

  Sot me datë 21.04.2018 në Komunen e Dragashit saktësisht në fshatin Bresanë janë mbajtur zgjedhjet në kuader të Rinisë Demokratike ku i pranishem ishte...

  KF OPOJA me 3 fitore radhazi

  Klubi i futbollit Opoja e ka arritur fitorën e tretë rradhazi, ketë ecuri pozitive Opoja po e vazhdon nga ndeshjet me Përparimin e Besën...

  PËRDITSHMËRI

  Xhensila Koci vajza nga Gramshi merr pjesë në MISS CULTURE TOURISM...

  Bukuroshja Xhensila KOCI është përzgjedhur nga Shpejtim ZEJNELI ( Drejtor Nacional i Kosovës dhe Shqiperisë ) për të marr pjesë në AUSTRI në garën...

  Jemi duke punuar për të sjell shum të reja në një vend. Se shpejti aktiv…