Kf Opoja ndeshjen e pare e luan si vendes

Kthehemi ne shtepin tone Qytetare , futbolldashes dhe fansa te Kf Opojes ju njoftojme se pas disa sezonave futbollistike te zhvilluara ne Prizren ndeshjet e...

UEFA konfirmon se stadiumi “Fadil Vokrri” është i gatshëm për ndeshje...

Sot pranuam konfirmimin nga Unioni i Federatave Evropiane të Futbollit (UEFA) konfirmimin se stadiumi “Fadil Vokrri” mund të përdoret për zhvillimin e ndeshjeve ndërkombëtare....
video

Nënshkruhet memorandum për ndërtimin e palestrës sportive stadiumit në Dragash.

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ka vizituar sot Komunën e Dragashit ku është takuar me kryetarin e komunës së Dragashit, Shaban...
video

Reportazh: KF OPOJA 3-0 RATKOCI

KF Opoja ka arritur një fitore bindëse si vendas në ndeshjen kundër Ratkocit me rezultat 3 me 0, një ndeshje e fortë me shumë...

KF OPOJA vetëm një humbje që nga nëntori (Analizë)

Është e pa mohueshme se ky sezon është ndër më të mirët për klubin e futbollit nga komuna e Dragashit, KF Opoja. KF Opoja është në një...
video

Aty ku dy shpirtra luftojnë për një trofe, gara e madhe...

Vrapimi i kuajve është një traditë që po vazhdon në komunën e Dragashit, më saktësisht në trevën e Opojës. Edhe pse kjo garë nuk...

KF OPOJA barazon në Gjakovë …

Në ketë ndeshje KF OPOJA rrezikoi ta humbiste vendin e gjashtë. Dushkaja kishte 38 pik një më pak se OPOJA me 39 pikë dhe...

KF OPOJA me 3 fitore radhazi

Klubi i futbollit Opoja e ka arritur fitorën e tretë rradhazi, ketë ecuri pozitive Opoja po e vazhdon nga ndeshjet me Përparimin e Besën...
error: Përmbajtja është e mbrojtur !!